Apie mus

Mūsų tikslas – suteikti pagalbą gyvūnams ir jų šeimininkams, edukuoti ir šviesti visuomenę ir paruošti aukštos kvalifikacijos veterinarijos felčerius.

2016 metų rudenį atidarėme Vilniaus kolegijos veterinarijos kliniką. Tai plataus profilio smulkių naminių ir egzotinių gyvūnų klinika. Šioje klinikoje dirba patyrę, atsakingi, nuolat keliantys kvalifikaciją, veterinarijos gydytojai. Klinikos  kolektyvo  darbuotojai dirba ne tik veterinarijos gydytojais, bet ir docentais, lektoriais Vilniaus kolegijos Veterinarinės katedroje, kuri sėkmingai, vieninteliai Lietuvoje ruošia veterinarijos felčerius. Mūsų klinikoje yra atliekamos ne tik  veterinarinės paslaugos, bet taip pat yra suteikiamos konsultacijos gyvūnų laikymo, priežiūros ir šėrimo klausimais. Ši nauja klinika taip pat yra veterinarijos studijų programos studentų praktinių darbų atlikimo bazė.

Veterinarinės katedra aktyviai bendradarbiauja su įvairiomis gyvūnų globos organizacijomis. Klinikos darbuotojai kartu su beglobių gyvūnų organizacijomis jau apie 10 metų vykdo benamių gyvūnų sterilizacijos akcijas ir taip prisideda prie valkataujančių gyvūnų populiacijos mažinimo bei vykdo ligų paplitimo prevenciją.